Yarım Branda Araba Oto Kar Buz Önleyici Ön Yan Cam Koruyucu


Yarım Branda Araba Oto Kar Buz Önleyici Ön Yan Cam Koruyucu

Oto Branda, Araç Buz Kar Güneş Koruyucu, Oto Güneş Koruyucu, Oto Buz Kar Koruyucu, Araç Buz Koruyucu, Oto Kar Koruyucu

299.99 ₺

139.41 ₺

54% İndirim

Mağaza
HB


HB

Güneş Kar Buz Önleyici Ön Cam Kenar Koruyuculu Örtü Branda

Aracınızın uygun yerlerine sabitleyerek kullanabileceğiniz son derece pratik uygulamalı ve 3 cepheden aracınızın güneş almasını engelleyecek olan brandayı çok seveceksiniz.

Aşırı sıcaklarda dolayı aracınızın döşemeleri , direksiyonu ve konsolu direk olarak güneş ışınlarına maruz kaldığı için zamanla deforme olmaktadır. Bunu engellemek ve aracınızı daha uzun yıllar kullanmak için.

Güneş ışınlarını içeriye almayarak direksiyon, koltuk ve konsolun ısınmasını ve deforme olmasını engeller. Binek araçların tümü ile uyumludur!

Yoğun kar yağışlarında ve buzlanmalardan dolayı camların tamamen kapandığı durumlarda hepimiz ya buz kazıyıcılardan yada küreklerden yardım alırız. İşte sizi tüm bu zahmetten tamamen kurtaracak devrim niteliğinde bir ürün olan kar ve buz önleyici kışlık branda ile artık kış ayları sizin ve arabanız için çile olmaktan çıkıyor. Brandayı sadece arabanızın ön camından bırakın ve aracınızın yan camlarını örtecek şekilde ayarlayın.

Universal boyu ile tüm araçlara uyum gösteren brandayı arabanızın üstünden yavaşça çektiğinizde tüm kardan tek seferde kurtulmuş olacaksınız! Ürün Özellikleri: Tüm binek araçlarla uyumludur. Uygulanan yüzeyin yazın güneşten korumada kışın ise buz tutmasını engeller. Su ve ısı geçirmez kumaştan üretilmiştir. Kolayca toplanıp,katlanabilir. Topladığınızda tertemiz ve konforlu bir görüş sağlar. Nasıl kullanırım? Aracınızın ön ve yan camlarına doğru serin ve kancaları uygun yerlere tuturmanız yeterli olacaktır.

Ürün Ölçüleri: 155 cm x (13 cm + 54 cm) Paket içeriği: 1 adet Güneş Kar Buz Önleyici Ön Cam Kenar Koruyuculu Örtü Branda gri renkMüşteri Yorumları (0)


0 İncelemeler

İnceleme Bulunamadı

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız

Giriş Yap

Beğenebileceğiniz diğer fırsatlar

Sadece kayıtlı kullanıcılar özel fırsatları görebilir

Giriş Yap

İnceleme Bulunamadı