Oto Araç Lastik Şişirme Pompası Hava Kompresörü 12 V Çakmaklık Girişli


Oto Araç Lastik Şişirme Pompası Hava Kompresörü 12 V Çakmaklık Girişli

Lastik Şişirme Pompası, Oto Lastik Şişirme Pompası, Araç Lastik Şişirme Pompası, Hava Kompresörü 12 V Çakmaklık Girişli, Hava Kompresörü Çakmaklık Gi

335 ₺

305 ₺

9% İndirim

Satış Sona Eriyor 08-01-2025

Satış Sona Eriyor
08-01-2025
Mağaza
HB


HB

Araba Oto Araç Lastik Şişirme Pompası Hava Kompresörü 12 Volt Çakmaklık Girişli

Çelik Metal Gövde 280cm Elektrik Kablolu 150 PSI Dakikada 30 Litre Hava, Top ve Bot Şişirme Aparatlı.

Lastik Hava Kompresörü Metal Gövde Piston 12V 280 cm Elektrik Kablo Uzunluğu 100 cm Hava Hortumu Uzunluğu Dakikada 30 Lt Hava.

Ürün Açıklaması: Çalışma akımı: 12 Volt DC Basınç: 150 PSI Ağırlık: 1.3 kg Adet: 1 Renk: Gümüş Gri-Siyah Materyal: Metal Otomobil lastiği bisiklet lastiği şişme yatak top şişme bot balon şişirmeye uygun olarak üretilmiştir.

Tamamen çelik ana gövdeye sahiptir. Yüksek basınç ve yüksek hava akışı sağlar. Uygulayacağı maksimum basınç 10kg/cm2 dir. Güçlü performans sağlamak için büyük ve kuvvetli motora sahiptir. Açma/kapama düğmesi vardır.

Çakmak soketinden alınan 12 volt ile çalışır. Hava kompresörü 150 PSI hava basar ve 7 BAR hava basıncı ile çalışır. Lastiğin şişirilmesinde gerekli olan hava basıncı olan 206 KPA ya ulaşmak için 2-3 dakika yeterlidir.

Dakikada 30 litre maksimum üfleme oranına sahiptir. Ürünün yanında 3 adet farklı şişirme aparatı mevcuttur. Uygulama: Ürünün soketini aracınızın çakmak soketine yerleştirin ve çalıştırın. Şişirme hortumu supabını deliğe yerleştiriniz.

Uyarı: Hava kompresörü çalışır durumdayken tehlike yaratmaması açısından yanında bulununuz.

Hava kompresörü büyük kamyonlarda kullanılmamalıdır. Ürün sadece 12 Voltluk elektrik kaynağıyla çalışmaktadır. Daha yüksek bir akım uygulamayınız. Kompresörün fazla ısınmasına izin vermeyiniz 5 dakika kullanımın ardından 15 dakika soğumasını bekleyiniz.

İçindeki lastik conta sürtünmeden dolayı ısınmakta ve çalışmaz duruma gelmektedir.

Tavsiye edilen basınç kuvvetini aşmayınız. Çocukların kullanımından uzak tutunuz. Yanıcı sıvı ve gazlardan uzak tutunuz.Müşteri Yorumları (0)


0 İncelemeler

İnceleme Bulunamadı

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız

Giriş Yap

Beğenebileceğiniz diğer fırsatlar

Sadece kayıtlı kullanıcılar özel fırsatları görebilir

Giriş Yap

İnceleme Bulunamadı